Karty produktowe

Słupki parkingowe

Słupki parkingowe wykonywane są z wysokiej jakości stali. Ostatnio popularne stały się słupki ze stali kwasoodpornej, które zapewniają wysoką wytrzymałość na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne oraz czynniki zewnętrzne.

W każdym mieście znajduje się mnóstwo parkingów. Większość z nich posiada oznaczenia poszczególnych miejsc, wykonane za pomocą linii na asfalcie lub zaznaczone specjalnym kolorem kostki brukowej. W innych przysadkach korzysta się ze słupków parkingowych. Są to niewielkie elementy, wykonywane zazwyczaj w bieli i czerwieni, choć zdarzają się także odcienie żółci lub słupki jednokolorowe. Mogą mieć one różne wymiary lub kształty, a w ofercie słupków parkingowych znajdziemy między innymi, takie jak:

słupek motyl (mały lub duży)
słupek prosty (na kłódkę lub bez)
słupki ozdobne
Słupki parkingowe służą przede wszystkim do wyznaczania miejsc parkingowych. Stanowią pewnego rodzaju granicę, której przestrzegać musi kierowca. Dzięki słupkom parkingowym wie on, w którym miejscu dokładnie zatrzymać pojazd. Słupki pomagają w dobrej organizacji parkingów zewnętrznych oraz podziemnych. Ograniczają ryzyko przytarcia sąsiada lub uderzenia w ścianę budynku.

Niektórym kierowcom parkowanie sprawia spore trudności. Zwłaszcza, jeżeli parking zapełniony jest wieloma innymi samochodami. Słupki parkingowe ułatwiają parkowanie niepewnym kierowcom, a i tym doświadczonym pomagają wykonać manewr.

Słupki okazują się przydatne na różnego rodzaju parkingach. Najczęściej spotykamy je na osiedlach, przy marketach oraz mniejszych sklepach samoobsługowych. Coraz częściej słupki parkingowe wykorzystuje się również na parkingach szkolnych, urzędowych oraz przed zakładami pracy.

Dobrze zaparkowany samochód nie będzie nikomu zawadzał. Na pewno każdy z nas niejednokrotnie napotkał sytuację, w której zbyt duży samochód zajmował dwa miejsca parkingowe lub stał na tyle krzywo, że żaden inny samochód nie mógł wcisnąć się obok. Słupki parkingowe blokujące ograniczają taki sytuacje, ponieważ wyznaczają określone miejsca i granice, w których samochód może parkować. Dzięki nim parkingi są znacznie bardziej zorganizowane, a samochody na nich stoją w wyrównanym szyku.

Zapraszamy
do współpracy