Karty produktowe

Tablice unijne i pamiątkowe

Tablice unijne – stawiane są w ramach nowych programów unijnych. Są to produkty wykonane najczęściej z blachy aluminiowej lub stalowej, pokryte folią. Każda tablica zawiera odpowiednią treść, na której znajduje się nazwa projektu, koszt inwestycji w nią włożony, cel projektu, beneficjenci oraz inne informacje.

Wśród tablic unijnych znajdziemy między innymi:

tablice pamiątkowe
tablice informacyjne
tablice zewnętrzne i wewnętrzne
Tablice unijne montowane są na uchwyty montażowe o wysokiej trwałości, które mają dobrze przymocować blachę do ściany czy muru.

Tablice unijne widujemy wielokrotnie, przechodząc w pobliżu dużych inwestycji budowlanych, które zostały sponsorowane środkami unijnymi. Często dostrzegamy je również wewnątrz budynków, gdzie stanowią przypomnienie o odbytym, ważnym projekcie lub wydarzeniu.

Dzięki tablicom unijnym możemy sprawdzić, jakie wydarzenia i projekty zostały sfinansowane z funduszy unijnych i kto może się pod takim projektem podpisać. Najczęściej wykorzystywane są tablice pamiątkowe, które pojawiają się wszędzie tam, gdzie taka inwestycja miała miejsce.

Unia Europejska finansuje w dzisiejszych czasach mnóstwo inwestycji budowlanych oraz pomysłów biznesowych firm prywatnych i państwowych. Tablice unijne wykonywane są solidnie, bez przeszkód możemy je zamontować na dworze, gdyż blachy odporne są na deszcz i chłód. Każda tablica jest odpowiednio zabezpieczona, aby uchronić ją przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz chemicznymi.

Zapraszamy
do współpracy