Karty produktowe

Lustra drogowe

Lustra drogowe są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, przez co są odporne na działanie warunków atmosferycznych, a także rdzę i inne niszczące rzeczy. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że czynniki od nas zupełnie niezależne zniszczą lustro. Wyróżniamy lustra o różnych kształtach i każde z nich sprawdza się lepiej w innym miejscu.
Możemy wybrać prostokątne i okrągłe. Ważne, żeby zakupione lustro było umieszczone od 10 metrów do 12 od każdego kierowcy i było zgodne z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury, bo tylko takie zapewnią nam widoczność i tym samym poprawią bezpieczeństwo.

Lustra drogowe – zastosowanie
Wszystkie miejsca publiczne, które są odwiedzane przez wielu ludzi powinny być wyposażone w lustra drogowe. W każdym z nich jest bardzo duże prawdopodobieństwo kolizji i właśnie w tych miejscach takie lustra są niezbędne.
Dlatego możemy spotkać je na parkingach sklepów i dużych sieci handlowych, a także przed parkingami instytucji państwowych, które są odwiedzane przez bardzo wielu obywateli każdego dnia.
Lustra drogowe sprawdzą się świetnie także na skrzyżowaniach, gdzie widoczność jest zdecydowanie ograniczona i właściwie niemożliwe jest zobaczenie niektórych rzeczy, a tym samym uniknięcie kolizji. Z lustrami jest to zadanie znacznie ułatwione i poprawia się bezpieczeństwo na drodze. Tego rodzaju lustra bardzo dobrze sprawdzą się także na parkingach osiedlowych, gdzie mieszkańców jest dużo i ciężko o bezpieczeństwo i zachowanie odpowiedniej odległości od parkującego sąsiada obok.

Lustra drogowe to bardzo dobre urządzenie bezpieczeństwa ruchu drogowego, które zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo i widoczność na drodze tam, gdzie bez nich byłoby to trudne, a nawet niemożliwe. Dzięki temu w bardzo wielu przypadkach możemy uniknąć kolizji i wypadku co jest najważniejsze. Są wykonane z bardzo mocnych materiałów, więc raz zakupione lustro służy bardzo długo.

Zapraszamy
do współpracy