Karty produktowe

Przyczepy sygnalizacyjne i sygnalizacja wahadłowa

Sygnalizacja wahadłowa umożliwia sterowanie ruchem w miejscach, w których nie jest możliwy równoczesny przejazd pojazdów jadących w przeciwnych kierunkach. Niezależnie od powodu ograniczenia ruchu, sygnalizacja wahadłowa umożliwi płynne sterowanie ruchem i ograniczenie korków na drogach.

Mając na uwadze konieczność postawienia sygnalizacji w różnych miejscach, produkt, który oferujemy, charakteryzuje się dużą wytrzymałością i stabilnością. Wstrząsy w wyniki prac na drodze nie są w stanie przewrócić naszej sygnalizacji, dzięki czemu nie jest konieczne nieustanne poprawianie jej. Co więcej, również w przypadku otarcia się o sygnalizację lusterkiem samochodowym, utrzyma ona pozycję pionową.

Sygnalizacja wahadłowa ceniona jest ze względu na swoje niewielkie rozmiary. Dzięki temu można ją postawić w każdym wybranym przez siebie miejscu, zapewniając widoczność wszystkim podróżującym. Pomimo swych kompaktowych rozmiarów, same kolorowe światła są doskonale widoczne również w sytuacjach, gdy pada na nie bezpośrednio światło słoneczne. Na uwagę zasługuje także mobilność, jaką może poszczycić się nasza sygnalizacja wahadłowa. Może byś stosowania wielokrotnie i w różnych miejscach. Wystarczy jedynie uzbroić się w cierpliwość i czekać na zgłoszenie.

Cykl, jaki zastosowano w sygnalizacji, jest odpowiednio długi, by rozładować ewentualne zatory, a także umożliwić samochodom spokojny, zgodny z przepisami przejazd. Co więcej, cykl jest ze sobą bardzo dobrze zsynchronizowany, dzięki czemu wyklucza się wypadki czy kolizje drogowe w wyniku złego sterowania ruchem. Dlatego w przypadku ograniczenia ruchu do jednego pasa jezdni szczególnie ważne jest, by sygnalizacja wahadłowa poprawnie obliczała czas potrzebny do przejazdu jednej kolumny samochodów.

Zapraszamy
do współpracy