O firmie TIOMAN

Firma TIOMAN jest liderem na rynku produkcji i montażu wyposażenia drogowego.

Nasze ponad 20-sto letnie doświadczenie, liczne certyfikaty i wyróżnienia gwarantują wysoki standard realizacji zamówień.

Potwierdzenie tego faktu stanowi ogromna satysfakcja dotychczasowych klientów. Oferujemy najwyższej jakości konstrukcje metalowe, znaki aktywne i elektronikę drogową, znaki i tablice wielkopowierzchniowe, Systemy Zarządzania Ruchem, oraz inne produkty bezpieczne.

O firmie Tioman
Certyfikaty i nagrody firmy Tioman

Zaufaj specjalistom

Nasza siedziba znajduje się w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w centralnej części Polski co stanowi korzystne położenie logistyczne. Posiadamy dużą powierzchnię produkcyjną skupioną w nowoczesnej hali oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą wdrażającą innowacyjne rozwiązania dla dróg.

Od lat współpracujemy z zarządami dróg wszystkich szczebli oraz krajowymi i zagranicznymi przedsiębiorstwami drogowymi. Prowadzimy eksport do ponad 20 krajów na świecie. Łącząc doświadczenie oraz najnowsze technologie ciągle ulepszamy i poszerzamy gamę naszych produktów. Poprzez swoją działalność przyczyniamy się do ratowania życia i poprawy bezpieczeństwa na drogach. Zapraszamy do współpracy.

Lata doświadczenia

m2 powierzchni produkcyjnej

Wykwalifikowanych pracowników

zdolność produkcji znaków dziennie

km wyposażonych dróg przez TIOMAN

to rozpiętość najszerszej wyprodukowanej bramownicy

Historia firmy TIOMAN

Firma TIOMAN rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku od przetwarzania i handlu znakami drogowymi i drobnymi urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Ogromne tempo rozwoju sprawiło, że TIOMAN kilkukrotnie zmieniał swoją siedzibę na przestrzeni lat. Poczynając od rozpoczęcia własnej produkcji w 2001 roku, przez przeniesienie do hali w Kaszczorku w 2006, przeniesienie do hali produkcyjnej w Toruniu w 2008, a kończąc do przeprowadzce do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Ostaszewie pod Toruniem na przełomie 2013 i 2014 roku.

W 2007 roku rozpoczęliśmy działalność eksportową. Zaczynając od krajów Bałtyckich rozwinęliśmy sprzedaż na pozostałe kraje Europy. Od 2012 roku regularnie pojawiamy się na targach Intertraffic Amsterdam jako wystawca. W 2015 roku zdobyliśmy pierwsze kontrakty eksportowe do krajów Arabskich.
Sporym motorem napędowym rozwoju firmy były mistrzostwa EURO2012, przed którymi realizowaliśmy wiele kontraktów drogowych, m.in. uczestniliśmy w budowie odcinka Radymno-Jarosław autostrady A4. Od 2013 roku współpracujemy z Uniwersytetem Techniczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy (Politechniką Bydgoską), a od 2014 z laboratorium Transpolis z Lyon (Francja). Dzięki naszym inżynierom i tym współpracom opracowaliśmy własne konstrukcje bezpieczne T-SAFE, na które uzyskaliśmy certyfikat EN 12767 w 2020 roku po przejściu crashtestów.

Zaufali nam

Zapraszamy
do współpracy