Karty produktowe

Bariery olsztyńskie

Bariery olsztyńskie wykorzystywane są na drogach krajowych i miejskich do odgradzania chodników od jezdni lub wyznaczania granicy poruszania się pojazdów i osób pieszych. Bariery te spotykamy najczęściej przy jezdni i chodnikach, na krawędzi pobocza, na pasie dzielącym jezdnię, na wysepkach przystankowych czy przy ogrodzeniu torowiska tramwajowego.

Bariery olsztyńskie wykonane są z wysokiej jakości stali, odpornej na warunki atmosferyczne, przede wszystkim wilgoć oraz chłód. Dostępne są w kilku wariantach oraz wymiarach. Kolory barierek dopasowane są tak, aby łatwo wyróżniały się na drodze, także nocą, dlatego głównymi barwami jest żółć lub barierki biało-czerwone.

W naszej ofercie znajdują się:

bariera olsztyńska żółta typu „O” – 1940×610 mm
bariera olsztyńska żółta typu „O” – 1540×610 mm
bariera olsztyńska żółta – 940×1100 mm
bariera olsztyńska biało-czerwona typu „O” – 1940×610 mm
bariera olsztyńska biało-czerwona typu „O” – 1540×610 mm
Solidnie wykonane barier olsztyńskich, przeznaczone są do mocowania gruntowego przez zabetonowanie. Ich mocna konstrukcja sprawi, że dobrze sprawdzą się przy drogach każdego rodzaju o każdej porze roku.

Bariery olsztyńskie spełniają swoje zadanie, pomagając w utrzymaniu porządku na drogach. Są to produkty, które zapewniają bezpieczeństwo pieszym przy drogach szybkiego ruchu oraz tam, gdzie istnieje zagrożenie potrącenia. Bariery olsztyńskie uniemożliwiają pieszym przechodzenie przez jezdnię w niedozwolonych miejscach, kanalizując ich ruch i pozwalając na zachowanie ładu na danym obszarze.

Bariery typ olsztyński charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Są wytrzymałe i odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Ocynkowanie zapewnia ochronę antykorozyjną. Bariery u-12a występują w wersji ocynkowanej ogniowo jak również ocynkowane w połączeniu z malowaniem proszkowym według palety RAL (standardowo w kolorze białym). Możliwe jest także obklejenie folią odblaskową I generacji w intensywnym kolorze czerwonym. Produkt w biało-czerwonej kolorystyce jest najbardziej popularny głównie ze względu na swą widoczność i duże kontrasty.

Bariery typu olsztyńskiego spełniają wszystkie wymagania formalno-prawne. Wykonane są zgodnie z ustawą prawo o ruchu drogowym, jak również ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i normami. Do każdego produktu dołączona jest deklaracja zgodności oraz certyfikat.

Zapraszamy
do współpracy