Karty produktowe

Barierki wygrodzeniowe wykonane z PCV

Barierki PCV to elementy wyposażenia dróg i jezdni, które widujemy zazwyczaj tam, gdzie wykonywane są jakieś prace. Korzystają z nich najczęściej firmy drogowe, zaznaczając produktami miejsce wyłączone z ruchu.

Kolorystyka barierek PCV powinna być wyraźna, aby można było ją zobaczyć z daleka nawet przy większej prędkości. Widząc odbijające się kolory barierki, kierowca wie, że na drodze coś się dzieje i powinien zwolnić. Najczęściej barierki wykonywane są w kolorze biało-czerwonym, aczkolwiek znajdziemy również jednokolorowe oraz wielobarwne, odbijające się w reflektorach pojazdu.

Dzięki barierom PCV osoby, remontujące określony odcinek jezdni, mogą w łatwy sposób dać znać kierowcom, że w danym miejscu coś się dzieje. Są to produkty przydatne i często wykorzystywane, skutecznie odgradzające określony obszar od drogi, przeznaczonej do użytku. Barierki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa PCV, odpornego na promieniowanie UV, wilgoć oraz chłód. Produkty mogą bez przeszkód być przechowywane na powietrzu, aczkolwiek podczas silnego wiatru trzeba je odpowiednio zabezpieczyć.

Poruszając się po drogach, kierowcy wielokrotnie mają okazję zauważyć barierę PCV, ustawioną przy drodze, czasem nawet na środku jezdni. Pojawiają się one w miejscach, gdzie powstały uszkodzenia dróg i konieczna jest ich naprawa. Celem bariery jest zapewnienie kierowcom bezpieczeństwa i ochrona ich przed zniszczeniem pojazdu na uszkodzonej jezdni. Informują o pracach drogowych, które są w toku oraz takich, które zaczną się w najbliższej przyszłości.

Bariery PCV to produkty, które potrzebne są firmom drogowym oraz zarządcom dróg. To one pomagają w prostym i szybkim wyłączeniu pewnego obszaru z ruchu. Przydają się podczas malowania pasów jezdni oraz innych prac krótkoterminowych. Dzięki ich niewielkim rozmiarom oraz niedużej wadze można je bez problemu przenosić z miejsca na miejsce i przewozić w samochodzie. Są to produkty wytrzymałe i praktyczne, pomocne przy wielu okazjach, także podczas imprez okolicznościowych na świeżym powietrzu.

Zapraszamy
do współpracy