Montaż znaków drogowych pionowych dla poprawy bezpieczeństwa na trasie

Na bezpieczeństwo poruszania się w ruchu drogowym wpływa wiele czynników. Jednym z istotnych są znaki drogowe, zamontowane zgodnie z zaleceniami projektantów dróg. Tylko prawidłowy montaż znaków drogowych w miejscach do tego wyznaczonych może wpłynąć na bezpieczeństwo i zapewni pozytywny odbiór inspektorów budowlanych.

W firmie Tioman od przeszło 20 lat zajmujemy się wszystkimi zagadnieniami związanymi z oznakowaniem dróg. Montaż znaków drogowych jest jedną z gałęzi działalności naszej firmy. Możemy pochwalić się licznymi realizacjami na największych trasach krajowych, a także drogach i parkingach wewnętrznych. Jako producent oferujemy montażu znaków drogowych pionowych własnej produkcji, wraz ze wszelkimi wspornikami i konstrukcjami nośnymi.

Montaż znaków drogowych – przepisy

Znaki drogowe poprawią bezpieczeństwo tylko w sytuacji, kiedy są zamontowane prawidłowo. Dlatego w naszej pracy kierujemy się zdrowym rozsądkiem, ale także przepisami ruchu drogowego. Jakie normy dotyczą montażu znaków drogowych? Przepisy dokładnie określają lokalizację znaków drogowych i miejsce ich montażu. Najczęściej spotyka się znaki drogowe pionowe ulokowane po prawej stronie jezdni, sporadycznie po lewej. Muszą być w określonej odległości od krawędzi drogi i od siebie nawzajem, a wszystkie normy regulują przepisy. Określają one także wysokość montażu znaków drogowych poziomych usytuowanych nad drogą.

Jak widać, montaż znaków drogowych wymaga wiedzy i znajomości przepisów, co pozwoli uniknąć kłopotów. Warto dodać, że montażu znaków drogowych nie mogą przeprowadzać osoby, które nie są do tego uprawnione. Za samodzielny montaż takiego oznaczenia w niewłaściwym miejscu, a także jego zniszczenie lub zdejmowanie przewidziano grzywny.

Montaż znaków drogowych pionowych tylko z Tioman

Jeśli jednym z etapów realizacji inwestycji jest montażu znaków drogowych pionowych, nie szukaj przypadkowych wykonawców. Firma Tioman oferuje najwyższą jakość usług w tym zakresie. W swoich szeregach mamy pracowników z ogromnym doświadczeniem, pracujących przy różnych inwestycjach. Oddajemy im do dyspozycji auta dostawcze, pojazdy z HDS, a także podnośniki do prac wysokościowych. W razie potrzeby korzystamy z narzędzi do wykonywania odwiertów w drodze i innych niezbędnych akcesoriów. Dzięki temu skraca się czas wykonywania prac, co wpływa także na koszt montażu znaku drogowego.

Nasze profesjonalne podejście do prac montażowych doceniło już wielu znanych wykonawców. Współpracujemy z największymi firmami, które prowadzą budowę i remonty infrastruktury drogowej, co stanowi dla nas najlepszą wizytówkę. Interesuje Cię montaż znaków drogowych, cena lub termin realizacji tego zadania? Skontaktuj się z biurem obsługi i dowiedz więcej na temat naszej oferty.