Wiaty przystankowe producent

Wiaty przystankowe producent firma Tioman z Ostaszewa /k Torunia oferuje kilka modeli wiat przystankowych. I chociaż są one stosunkowo podobne do siebie, to często różnią się wymiarami oraz materiałem wykonawczym. Firma Tioman w swojej ofercie posiada najnowocześniejsze modele wiat, które niejednokrotnie spotykamy na miejskich przystankach.

Zarządcy dróg, poszukując dobrej jakości wiat przystankowych, mogą wybierać pomiędzy kilkoma opcjami.

Wiata przystankowa producent Wiata przystankowa P-01 – Wykonana ze stali i szkła hartowanego o grubości 8 mm. Charakteryzuje się dachem z poliwęglanu dymionego. Jest to produkt wysokiej jakości o ciekawym wyglądzie. Pod wiatą znajduje się sporo przestrzeni dla oczekujących na autobus.
Wiata przystankowa producent Wiata przystankowa P-05 – Wykonana z poliwęglanu litego oraz aluminium. Gruby dach stworzony został z poliwęglanu komorowego o grubości 6 mm. Wiata charakteryzuje się nowoczesną prezencją oraz wysoką klasą jakości. Malowana proszkowo w pełnej palecie kolorów do wyboru. Jest to duży model, stosowany na większych przystankach, który zapewnia oczekującym ochronę przed wiatrem i deszczem.
Wiata przystankowa producent

 Wiata przystankowa P-06 – Materiały wykonawcze tej wiaty to stal i szkło hartowane o grubości 8 mm. Dach stworzony został z poliwęglanu komorowego, odpornego na promienie UV. Możliwość wykonania w pełnej palecie kolorów RAL. Wiata jest duża i przestronna, zapewnia pełną ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem.

Wiata przystankowa producent

Wiata przystankowa P-08 – Mniejszy model, którego profile wykonane zostały z wysokiej jakości aluminium. Wykorzystywany najczęściej na małych przystankach.

Pełną ofertę znajdą Państwo na: https://tioman.pl/kategoria-produktu/oferta-kolejowa/wiaty-przystankowe-oferta-kolejowa/
Zarządcy dróg powinni zadbać o to, aby na każdym przystanku znalazła się wiata ochronna, odpowiednia do natężenia ruchu w danym miejscu.