Zabezpieczanie prześwitów

Usługi zabezpieczania
prześwitów

Specjalizujemy się w montażu zabezpieczeń prześwitów między obiektami inżynieryjnymi. Zabezpieczenie to realizujemy za pomocą odpowiednich rozwiązań technologicznych dobieranych indywidualnie dla każdego obiektu. Zadania realizujemy kompleksowo począwszy od projektów wykonawczych, poprzez wdrożenie, instalację siatek i osłon. W gamie naszych produktów/usług posiadamy zabezpieczenia poziome (siatki) oraz zabezpieczenie pionowe (osłony przeciwporażeniowe). Ich zdaniem jest przede wszystkim ochrona osób przed upadkiem z wysokości. Zabezpieczenia te mają szczególne zastosowanie w miejscach, gdzie brakuje odpowiedniego oświetlenia.

Dlaczego my?

Posiadamy największe w kraju doświadczenie w realizacji kontaktów na zabezpieczenie prześwitów między obiektami inżynieryjnymi. Nasza wiarygodność potwierdzona została przez liczne referencje za prace wykonane dla różnorodnych zamawiających. Począwszy od firm realizujących kontrakt budowlane, a kończąc na Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Pozytywne referencje uzyskaliśmy m.in. od GDDKiA oddział w Poznaniu w związku z wykonaniem zabezpieczeń na drogach A2, DK25, S11, S8, S5.

Realizacje

Od wielu lat realizowane przez nas projekty i zamówienia spotykają się z wysokim uznaniem klientów. Zachęcamy do zapoznania się z zdjęciami z naszych wybranych realizacji.

Zaufali nam

Napisz do nas

Zapraszamy do współpracy

Krzysztof Werner

Krzysztof Werner

Kierownik Sprzedaży Regionu Zachód

+48 728 892 830

Maciej Sanocki

Maciej Sanocki

P.O. KIEROWNIKA SPRZEDAŻY REGIONU WSCHÓD

+48 784 077 614

Jan Leszczyński

Jan Leszczyński

Produkty: VMS, PVMS, MVMS, Poduszki
TMA, Systemy zarządzania ruchem

+48 690 904 037