Kariera

Rozpocznij stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasze wartości

W TIOMAN stawiamy rozwój, zaangażowanie i pracę zespołową, które gwarantują wysoką jakość dostarczanych przez nas produktów i realizowanych usług. Stosowanie się do tych wartości pozwoliło nam wiele lat temu wypracować pozycję lidera naszego segmentu rynkowego, którą ciągle utrzymujemy.

Potrafimy docenić młodzieńczą energię mniej doświadczonych pracowników, jak i wiedzę oraz doświadczenie posiadane przez kandydatów działających w swoim fachu od wielu lat. Pracownicy TIOMAN mają zagwarantowane szanse na rozwój swoich kompetencji poprzez często organizowane szkolenia. Współpracę zespołów wspierają innowacyjne technologie i najnowsze rozwiązania techniczne, a nasi pracownicy mają zagwarantowane przyjazne warunki, środowisko i komfort pracy. Dołącz do nas już teraz!

Pracuj w Tioman
Pracuj w Tioman

Dlaczego warto
u nas pracować?

Stabilna praca
Przyjazne środowisko pracy
Odpowiedzialność
Zaangażowany zespół
Silna i rozpoznawalna marka
Szanse na rozwój
Benefity pracownicze i liczne szkolenia

Lata doświadczenia

m2 powierzchni produkcyjnej

Wykwalifikowanych pracowników

Oferty pracy

Oferty ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres: biuro@tioman.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.

Więcej informacji na temat przetwarzania przez Administratora Twoich danych osobowych, a w tym przysługujących Tobie uprawnień znajdziesz na stronie Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.