Oferta pracy

Ślusarz-Monter

Opis stanowiska

Lokalizacja: Ostaszewo k. Torunia

Zakres obowiązków:
  • praca na zaginarkach,
  • docinanie elementów,
  • wiercenie elementów,
  • szlifowanie,
  • przygotowanie detali do spawania,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy
Wymagania:
  • umiejętność posługiwania się elektro-narzędziami
  • znajomość rysunku technicznego,
  • samodzielność,
  • uczciwość,
  • sumienność,
  • możliwość przyuczenia.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
  • Przyuczenie stanowiskowe,
  • Możliwość długotrwałej pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”