Oferta pracy

Elektryk / Monter w dziale elektrycznym

Opis stanowiska

Lokalizacja: Ostaszewo k. Torunia

Zakres obowiązków:
  • Montaż instalacji elektrycznej zasilającej oznakowanie drogowe,
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
  • Praca zgodnie ze schematami elektrycznymi, oraz przyjętymi standardami,
  • Montaż konstrukcji pod instalacje elektryczne,
Wymagania:
  • Znajomości zagadnień elektrycznych,
  • Silnej motywacji do pracy,
  • Punktualności i dokładności w powierzonych zadaniach,
  • Min. rocznego doświadczenia w zawodzie elektryka,
  • Uprawnienia elektryczne do 1Kv będą dodatkowym atutem,
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Przyuczenie stanowiskowe,
  • Pracę od zaraz w miłej atmosferze,
  • Możliwość długotrwałej pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”