Tioman

Znak z wyświetlaczem dynamicznej prędkości pojazdu

Zdjęcie produktu: 
Szerokość: 
600.00 mm
Wysokość: 
900.00 mm
Sposób montażu: 
Na uchwyty montażowe
Surowiec: 
Blacha stalowa lub aluminiowa
Sposób zasilania: 
Panele solarne lub z sieci
Kolor diody: 
Czerwony, Zielony
Inne: 
-
Podkategoria: 
 • Szczegóły
 • Podobne produkty

 

Radar z wyświetlaczem prędkości to urządzenie, które bardzo przydaje się na głównych drogach większych miast. Jet to produkt wielofunkcyjny, umożliwiający ukazanie prędkości, z jaką jedzie pojazd, prezentując pomiar na wyświetlaczu.

 

Radar z wyświetlaczem prędkości można ustawić według indywidualnych potrzeb. Pozwala on nie tylko na pomiar prędkości pojazdów osobowych i dostawczych, ale także na pomiar prędkości rowerzystów, wystarczy odpowiednio dostosować oddziaływanie radaru. Produkt wyświetla pomiary w kolorze zielonym (gdy prędkość jest dozwolona) lub czerwonym (oznacza to, że trzeba zwolnić).

 

Funkcje radaru z wyświetlaczem prędkości można ustawiać mobilnie poprzez urządzenie bluetooth. Pozwala to na dowolne regulowanie opcji, w dowolnym momencie. Dzięki specjalnej aplikacji, pomiary prędkości są zapisywane i można je analizować w arkuszu kalkulacyjnym. Zakres wyświetlanej prędkości na radarze wynosi od 5 km/h do 150 km/h.

 

 Radar z wyświetlaczem prędkości to urządzenie elektroniczne niewielkich rozmiarów i o niskiej wadze, co pozwala na swobodne przenoszenie go z miejsca na miejsce. Umożliwia to pomiar prędkości pojazdów lub rowerzystów na dowolnej drodze, w miejscach, w których kierowcy często przekraczają dozwolone prędkości, powodując tym samym zagrożenie w ruchu.

 

 Produkt pomaga zapewnić bezpieczeństwo na głównych drogach miejskich oraz na drogach krajowych. Dzięki dokładnemu pomiarowi prędkości, kierowcy wiedzą, kiedy muszą zwolnić. Radar z wyświetlaczem prędkości nie tylko informuje kierowców o złamaniu przepisów, ale również pozwala na ogólną analizę zachowań kierowców na danym obszarze.

 

 

 

Opis i wyposażenie

 • Radar umożliwia pomiar prędkości nadjeżdżającego pojazdu jej prezentację na wyświetlaczu.
 • Radar pozwala na samodzielne ustawienie zakresów prędkości
 • minimalna wartość, przy której uruchamia się radar – w ten sposób wyłączamy oddziaływanie radaru np. na przejeżdżających rowerzystów,
 • maksymalna dozwolona prędkość – radar wyświetla prękość na zielono, dodatkowo mogą wyświetlać się dodatkowe komunikaty np. „dziękujemy”, uśmiechnięta buźka
 • przekroczenie dedykowanej prędkości – radar wyświetla prędkość na czerwono, dodatkowo mogą wyświetlać się dodatkowe komunikaty np. „zwolnij”, smutna buźka

 

 • Funkcje radaru programowane są samodzielnie przez użytkownika za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym i przesyłane do radaru za pomocą funkcji bluetooth.
 • Aplikacja pozwala na automatyczny zapis prędkości przejeżdżających pojazdów i ich analizę w arkuszu kalkulacyjnym.
 • Radar ten w znaczący sposób poprawia bezpieczeństwo na drogach, co zostało udowodnione zmniejszeniem liczby wypadków i ilości przekroczeń prędkości w miejscach gdzie został zastosowany.
 • Możliwość zasilania z istniejącej sieci energetycznej lub zastosowanie baterii słonecznych
 • Zakres wyświetlanej prędkości od 5 km/h do 250 km/h.

Dzięki niewilekim rozmiarom radar może być w łatwy sposób przenoszony w różne miejsca. Pozwala to, dzięki zastosowanej aplikacji, na analizę zachowań kierowców w miejscach potencjalnie niebezpiecznych i ewentualne podjęcie lub zaniechanie działań zmierzających do zastosowania elementów wymuszających zmniejszenie prędkości (np. progi zwalniające, szykany, azyle).