Tioman

Kontakty + mapa dojazdu

 

niebieski napis tioman

Tioman Sp. z.o.o. Sp. k. 

Ostaszewo 57E, 87-148 Łysomice
tel 56/655 77 99
fax 56/612 60 21
e-mail: tioman@tioman.pl

NIP 879-20-50-063
regon: 871073214

mapa w odcieniach niebieskiego z podziałem na powiaty

 

siwa ikona zarys człowiekaDyrektor Handlowy
Piotr Olejnik

kom.: 693360911
tel.: 56/652 02 30
e-mail: piotr.olejnik@tioman.pl
niebieska ikona człowieka w garniturze i krawacie

Kierwonik Sprzedaży
Dominika Stefunko

kom.: 784077618
tel.: 56/652 02 15
e-mail: dominika.stefunko@tioman.pl

 

 REJON 1
niebieska ikona człowieka w garniturze i krawacie

Regionalny kierownik sprzedaży
Maciej Sanocki

kom: 784077614
tel: 56/6520218
e-mail: maciej.sanocki@tioman.pl

niebieska ikona człowieka w garniturze i krawacie 

Doradca Techniczno Handlowy
Łukasz Sadokierski

kom.: 728892828
tel.: 56/6520217
e-mail: lukasz.sadokierski@tioman.pl

Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie

Doradca Techniczno Handlowy
Krzysztof Werner

kom.: 728892830
tel.:
e-mail: krzysztof.werner@tioman.pl

 Opolskie, Śląskie

 

Justyna Karpińska

Specjalista ds. sprzedaży

kom.: 690 032 908

tel.: 56 652 02 28 
e-mail: justyna.karpinska@tioman.pl

Toruń, Bydgoszcz, gminy

 

 REJON 2 
ciemno niebieska ikona człowieka w garniturze i krawacie 

Regionalny kierownik Sprzedaży
Damian Marciniak

  

  kom.: 690896999
  tel.: 56/652 02 32
  e-mail: damian.marciniak@tioman.pl

 

 Doradca Techniczno Handlowy
 

 kom. 
 tel.:
 e-mail:


 

Doradca Techniczno Handlowy
Michał Wypychowski

kom. 728 892 818
tel.:
e-mail:michal.wypychowski@tioman.pl

Lubelskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie

 

 

Product Manager
Jan Leszczyński

kom.:690904037
e-mail:jan.leszczynski@tioman.pl

Przyczepy z VMS, znaki pryzmatyczne,
poduszki zderzeniowe TMA,
bariery wygrodzeniowe z PCV, strzały świetlne