Tioman

Znak aktywny D-6 zespolony

Zdjęcie produktu: 
Szerokość: 
612.50 mm
Wysokość: 
912.50 mm
Grupa wielkości: 
auf Wunsch/je nach dem Bedarf
Typ folii: 
Typ II
Sposób montażu: 
Za pomocą uchwytów krawędziowych
Surowiec: 
Blacha stalowa, blacha aluminiowa
Sposób zasilania: 
Ogniwa fotowoltaiczne lub sieć 230V
Kolor diody: 
Żółty
Inne: 
Ilość diód - 120 szt
Podkategoria: 
  • Szczegóły
  • Podobne produkty

 

Znak aktywny d-6 zespolony charakteryzuje się animacją człowieka, przechodzącego przez drogę. Wykorzystywany jest w miejscach, w których piesi mogą przechodzić w poprzek drogi. Stosowany jest dla zabezpieczenia tego obszaru, informuje kierowców o tym, że powinni zachować szczególną ostrożność.

 

 Zarządcy dróg tworzą dla pieszych odpowiednie tereny, aby mogli oni łatwiej podróżować. Jest to powszechne zwłaszcza dużych miastach. Każde takie miejsce musi być jednak odpowiednio oznaczone. Znak aktywny d-6 zespolony stanowi dobre oznakowanie, które widać ze znacznej odległości i w trudnych warunkach pogodowych.

 

 Przy znaku aktywnym d-6 zespolonym zastosowano diody w kolorze żółtym zasilane na ogniwa fotowoltaiczne lub sieć 230V. Jeżeli chcemy wykorzystać do zasilania baterie słoneczne, musimy zastosować oprócz samej baterii również regulator napięcia oraz sterownik FL-X2.

 

 Znak wykonany został z blachy ocynkowanej, oblepiony folią samoprzylepną. Dzięki zastosowaniu diod znak wyróżnia się wśród innych typów oznakowania na drodze. Całość montowana jest za pomocą uchwytów montażowych.

 

 Znak aktywny d-6 zespolony jest istotny dla bezpieczeństwa pieszych na drogach, zwłaszcza na obszarach często uczęszczanych. Dzięki niemu piesi mogą poruszać się łatwiej, a kierowcy wiedzą, w jakich miejscach muszą uważać na przechodniów.

 

 

Znaki posiadaja aprobatę techniczną Instytutu Badania Dróg i Mostów o numerze AT/2016-02-3204

 

Znak aktywny D-6 z animacją kroczącego człowieka stosuje się w celu oznaczenia miejsca przeznaczonego do przechodzenia pieszych w poprzek drogi.

Dla zasilania z baterii słonecznych należy zastosować:
- bateria słoneczna,
- regulator napięcia,
- sterownik FL-X2