Tioman

Znak aktywny D-6 - animowany

Zdjęcie produktu: 
Index: 
0910-00-1699
Szerokość: 
900.00 mm
Wysokość: 
900.00 mm
Grupa wielkości: 
mały, średni
Typ folii: 
Typ II
Sposób montażu: 
Za pomocą uchwytów krawędziowych
Surowiec: 
Blacha stalowa, blacha aluminiowa
Grubość blachy: 
1.25
Sposób zasilania: 
Ogniwa fotowoltaiczne lub sieć 230V
Kolor diody: 
Żółte
Inne: 
Ilość diód - 315 szt
Podkategoria: 
  • Szczegóły
  • Podobne produkty

Znak aktywny d-6 animowany przedstawia animację kroczącego po drodze człowieka. Jest on wykorzystywany w miejscach, przeznaczonych dla przechodzenia pieszych w poprzek drogi. Pozwala zachować ostrożność na takich obszarach, informując prowadzących pojazdy, że na danym terenie mogą spodziewać się pieszych.

Obudowa znaku aktywnego d-6 animowanego wykonana została ze stali ocynkowanej, a jej tło oblepiono folią odblaskową II gen.  Animacja stworzona została z diod LED w kolorze żółtym, zasilanych za pomocą instalacji 230V (z regulatorem i sterownikiem) lub 12 V (baterie słoneczne, sterownik, zasilacz).

Nowoczesny system zasilania znaku aktywnego d-6 pozwala na zamocowanie go w sposób, który pozwoli na zaoszczędzenie energii elektrycznej. Do zasilania baterii słonecznych, potrzebny będzie regulator napięcia oraz sterownik FL-X2. Produkt mocowany jest za pomocą uchwytów krawędziowych.

 Znak aktywny d-6 animowany stosowany jest dla bezpieczeństwa pieszych na drogach. Informuje on kierowców o miejscu, w którym piesi mogą przechodzić po drodze, przypominając im o konieczności zachowania ostrożności. Dzięki podświetlanej animacji znak jest widoczny z dużej odległości oraz w trudnych warunkach pogodowych.

 

Znaki aktywne posiadaja aprobatę techniczną Instytutu Badania Dróg i Mostów o numerze AT/2016-02-3204

 

Znak aktywny D-6 z animacją kroczącego człowieka stosuje się w celu oznaczenia miejsca przeznaczonego do przechodzenia pieszych w poprzek drogi.

Dla zasilania z baterii słonecznych należy zastosować:
- bateria słoneczna,
- regulator napięcia,
- sterownik FL-X2