• photo
 • photo
 • photo
 • photo
O nas
Tioman Sp. z o.o. Sp. k., założona w 1998 roku poprzez swoją działalność wpływa na poprawę bezpieczeństwa na drogach współpracując z zarządami dróg...

Aktualności

 Nie zdążyły jeszcze opaść emocje po ostatnim zderzeniu samochodu...

Firma Tioman Sp. z o.o. Sp. k. to producent znaków drogowych oraz innych elementów, stosowanych podczas organizacji ruchu drogowego i powierzchni zewnętrznych. Przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku, a jego głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa kierowców i pieszych na drogach. Przez lata działania firma zyskała wielu zadowolonych Klientów. Od lat współpracujemy z zarządami dróg wszystkich szczebli oraz krajowymi i zagranicznymi budowlanymi przedsiębiorstwami drogowymi.

Siedziba firmy znajduje się w Łysomicach w województwie kujawsko-pomorskim na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, jednak nasze działanie rozszerzone zostało na całą Polskę, a także poza jej granice. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz duże zaangażowanie pracowników firmy w każdy projekt sprawiło, że Klienci docenili serce, które wkładamy w to, co robimy.

Coroczny wzrost obrotów oraz powiększająca się ilość zamówień pozwoliły nam rozszerzyć działalność na dalsze rejony, a także rozbudować zaplecze techniczne, nabyć nowe maszyny i zatrudnić większą ilość osób.

W swojej ofercie posiadamy szereg znaków drogowych oraz innych elementów, pomocnych podczas dobrej organizacji dróg i terenów miejskich.

 • Oznakowanie pionowe: znaki nakazu, zakazu, znaki ostrzegawcze, informacyjne oraz inne oznakowanie pionowe, umieszczane przy drogach krajowych, gminnych i powiatowych.
 • Znaki zmiennej treści: sterowane mobilnie znaki o zmieniającej się treści, a wśród nich znaki pryzmatyczne, obsługiwane za pomocą technologii pryzmowej. Oznakowanie zmiennej treści to nowoczesne rozwiązanie, wykorzystywane na drogach, na których często zmieniają się warunki i konieczna bywa czasowa zmiana obowiązującego oznakowania.
 • Konstrukcje wsporcze: umożliwiające zamontowanie odpowiedniego oznakowania drogowego. W ich skład wchodzą między innymi: wysięgniki, bramownice, słupki do znaków drogowych, konstrukcje wsporcze dla znaków zmiennej treści
 • Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego: odbojnice, pylony, słupki drogowe, progi zwalniające itd.
 • Bariery energochłonne
 • Tabliczki z nazwami ulic
 • Tablice unijne i reklamowe
 • Przyczepy sygnalizacyjne i sygnalizacja wahadłowa
 • Oferta kolejowa: wiaty przystankowe, gabloty, wygrodzenia kolejowe, oznakowanie peronów.

Każdy z dostępnych produktów wykonujemy zgodnie z życzeniem Klienta. Staramy się, aby nasza oferta dotarła jak najdalej, gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz możliwość własnego transportu do dowolnego miejsca na terenie kraju. Nasze produkty zostały uznane i docenione certyfikatami jakości. Zachęcamy do współpracy zarządy drogowe oraz osoby prywatne, które poszukują oznakowania lub innych elementów do indywidualnych zakładów i posesji. Zapewniamy dobry kontakt oraz atrakcyjne warunki cenowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i gwarantujemy, że zrobimy wszystko, aby odpowiedzieć na Państwa potrzeby.

 

 

INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA

dotyczy zapytania ofertowego nr. 1.2019.KPAI

Firma Tioman Sp. z o.o. Sp. K. informuje, że w ramach postępowania ofertowego nr. 1.2019.KPAI na przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowch nad opracowanie innowacyjnych, bezpiecznych konstrukcji wsporczych do zawieszania tablic drogowych i informacyjnych na potrzeby projektu pn. Wdrożenie innowacyjnych bezpiecznych konstrukcji wsporczych do zawieszania tablic drogowych i informacyjnych współfinansowanego przez Unię Europejską w rama Osi Priorytetowej 1. Wzmocnienie innowacyjności i Konkurencyjności Gospodarki Regionu, Działania 1.2 Promowanie Inwestycji Przedsiębiorstw w Badania i Innowacje, Poddziałania 1.2.1 Wsparcie Procesów Badawczo-Rozwojowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 za pośrednictwem Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji - Fundusz Badań i Wdrożeń, wybrana została oferta złożona przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy (85-799 Bydgoszcz, ul. Kaliskiego 7).

 

Fundusz europejski Fundusz europejski Fundusz europejski

European Funds - for the development of innovative economy. We invest in your future.