Tioman

Kontakte + Anfahrt

 

niebieski napis tioman

Tioman Sp. z.o.o. Sp. k. 

Ostaszewo 57E, 87-148 Łysomice
tel 56/655 77 99
fax 56/612 60 21
e-mail: tioman@tioman.pl

nip: 8792649989
regon: 340895717

mapa w odcieniach niebieskiego z podziałem na powiaty

 

siwa ikona zarys człowiekaDyrektor Handlowy
Piotr Olejnik

kom.: 693360911
tel.: 56/612 22 15
e-mail: piotr.olejnik@tioman.pl

 

 REJON 1

niebieska ikona człowieka w garniturze i krawacie

Doradca Techniczno Handlowy
Maciej Sanocki

kom: 784077614
tel: 56/6520217
e-mail: maciej.sanocki@tioman.pl

niebieska ikona człowieka w garniturze i krawacie 

Doradca Techniczno Handlowy

kom.: 728892828
tel.: 56/6520217
e-mail:

niebieska ikona człowieka w garniturze i krawacie

Doradca Techniczno Handlowy
Kamil Śmiałek

kom.: 728892830
tel.: 56/6520217
e-mail: kamil.smialek@tioman.pl

 REJON 2
ciemno niebieska ikona człowieka w garniturze i krawacie

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Krzysztof Dołkowski

kom.: 690896999
tel.: 56/6520232
e-mail: krzysztof.dolkowski@tioman.pl

ciemno niebieska ikona człowieka w garniturze i krawacie

Doradca Techniczno Handlowy
Marcin Wojciechowski

kom.: 728892823
tel.: 56/6520234
e-mail: marcin.wojciechowski@tioman.pl

ciemno niebieska ikona człowieka w garniturze i krawacie

Doradca Techniczno Handlowy
Mateusz Wojciechowski 

kom.: 728892818
tel.: 56/6520212
e-mail: mateusz.wojciechowski@tioman.pl

 

 

 

siwa ikona zarys człowiekaKosztorysant ds. Zamówień Publicznych
Marcin Maziarz

kom.: 690030350
tel.: 56/6520230
e-mail: marcin.maziarz@tioman.pl
siwa ikona zarys człowiekaInżynier Jakości
Małgorzata Stasik-Wątka

kom.: 690032353
tel.: 56/6520230
e-mail: malgorzata.stasik@tioman.pl
    
siwa ikona zarys człowieka

Export 1
j. Rosyjski (РУССКИЙ), j. angielski (ENGLISH) 

tel.: +48 601 809 521
export@tioman.pl

siwa ikona zarys człowieka

Export 2
j. niemiecki (DEUTSCH), j. Rosyjski (РУССКИЙ) 

tel. +48 690 030 503
export2@tioman.pl